Producenci
Regulamin

I. Postanowienia ogólne

 1. Regulamin określa zasady korzystania ze sklepu internetowego dostępnego pod adresem www.findus.com.pl
 2. Sklep internetowy "Findus" działający pod adresem www.findus.com.pl jest własnością firmy Findus Agnieszka Lebida zarejestrowanej pod adresem ul. Chemiczna 7b 44-121 telefon 533210799 Gliwice NIP 9691353472 REGON: 362689107

II. Warunki dokonywania zakupów

 1. Dokonywanie zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego www.findus.com.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.
 2. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana wiadomość e-mail z informacją o złożonym zamówieniu.
 3. Podstawowym warunkiem realizacja dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów.
 4. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.
 5. Czas realizacji zamówienia wynosi 1 - 5 dni od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia w przypadku płatności „za pobraniem” oraz 1 -5 dni w przypadku płatności przelewem (przedpłata na konto sprzedawcy) od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.Zamówienia są realizowane od poniedziałku do piątku. W weekendy oraz dni ustawowo wolne od pracy zamówienia nie będą realizowane.
 6. Potwierdzenie zakupu zostaje wysłane w formie elektronicznej na adres podany w formularzu zamówienia.
 7. Wszystkie ceny podawane w sklepie są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i są kwotami brutto. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Kupującego. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzenia i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 8. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być realizowane częściowo czy w całości anulowane.
 9. Sprzedaż promocyjna oraz wyprzedaż objęta jest ograniczoną liczbą towarów. Realizacja zamówienia następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.
 10. Kupujący za zamówione towary może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności: płatność przy odbiorze, przelew bankowy.
 11. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Rzeczpospolitej Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej, oraz Paczkomatów InPost . W chwili obecnej sklep "Findus" nie przewiduje możliwości wysłania towaru za granicę.
 12. Koszty związane z dostawą zamówionych produktów pokrywa Kupujący.
 13. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

III. Reklamacje

 1. Zamawiający ma prawo żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową poprzez wymianę. Jeżeli sklep findus.com.pl nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.
 2. Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni, liczonym od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
 3. Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu, w przypadku jego braku reklamacja nie zostanie uwzględniona.
 4. Sprzedający zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni od momentu otrzymania reklamowanego produktu wraz z oświadczeniem i dowodem zakupu.
 5. Kontakt w sprawie reklamacji: adres e-mail: biuro@findus.com.pl, formularz kontaktowy z dopiskiem reklamacja, telefon 533210799 Prosimy o podanie numeru zamówienia.
 6. Kupujący nie ponosi kosztów zwrotu towaru tylko w przypadku, gdy wybierze najtańszą formę dostawy : zwrot poprzez paczkomat inpost, paczka pocztowa ekonomicza.
 7. Sklep findus.com.pl nie przyjmuje przesyłek "za pobraniem". Zwrot gotówki za towar będzie przekazany na numer bankowy podany w formularzu odstąpienia od umowy

IV. Postanowienia końcowe

 1. Sklep „Findus” zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych” z późniejszymi zmianami.
 2. Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, kontaktu z Klientami sklepu i odbiorcami newslettera, wystawienia faktury i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych, ich zmiany, oraz usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość na adres e-mail: biuro@findus.com.pl
 3. Nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem sklepu Kupujący może zgłaszać na adres e-mail biuro@findus.com.pl lub przy użyciu formularza kontaktowego.
 4. W kwestiach nie uregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeksu Cywilnego.
 5. Sklep „Findus” zastrzega sobie prawo zmiany treści regulaminu, o czym poinformuje zarejestrowanych użytkowników drogą mailową. Klient jest związany regulaminem obowiązującym w dniu złożenia zamówienia.

V. Newsletter

 1. Newsletter przesyłany jest w sposób cykliczny i bezterminowy w formie listu elektronicznego (e-mail) zwanego dalej newsletterem.
 2. Korzystanie z newslettera jest bezpłatne i dostępne dla każdego użytkownika poczty e-mail, który potwierdzi chęć jwgo otrzymywania
 3. Newsletter zawiera treści informacyjne, reklamowe, promocyjne z zakresu działalności sklepu "Findus"
 4. W celu zamówienia newslettera "Findus" użytkownik powinien dokonać prawidłowej aktywacji swojego adresu e-mail. W tym celu należy wpisać swój adres e-mail w odpowiednim polu na stronie findus.com.pl i przesłać go poprzez kliknięcie przycisku „dodaj”. Następny, krokiem jest potwierdzenie subskrypcji poprzez link podany w mailu. Potwierdzenie subskrybcji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
 5. Po wykonaniu prawidłowych czynności związanych z subskrypcją użytkownik staje się subskrybentem newslettera „Findus”.
 6. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link w przesyłanym newsletterze lub poprzez poprzez wysłanie prośby o wykreślenie z listy na adres e-mail
 7. Zamówienie przez subskrybenta newslettera jest równoznaczne z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych użytkownika newslettera przez sklep „Findus” w celach marketingowych, w szczególności na otrzymanie informacji handlowych od firmy Findus Agnieszka Lebida (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych z późniejszymi zmianami). Podanie danych jest dobrowolne, a użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 8. Dane osobowe podane przez użytkownika newslettera dla celów jego subskrypcji nie są publikowane na stronach sklepu ani udostępniane osobom trzecim.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl